Lichid de frana 0.25L FEBI 26748
Lichid de frana 0.25L FEBI 26748
| Tip | DOT4 |
| Capacitate | 0.25 l |
| Punct fierbere | 265.0 °C |
| Norma SAE | J1703 |
| DIN/ISO | 4925 |
| Uscat | 265.0 °C |
| Umed | 180.0 °C |
| Vascozitate | 1500.0 mm²/sec. |
| Standard | CHRYSLER DBL 7760 ; FIAT ; FMVSS 116 DOT3 ; FMVSS 116 DOT4 ; FORD SAM 6C9103 A ; GM/OPEL GME L5 104 ; JAGUAR MNA 2829 AA ; JAGUAR XR83 M6C25 A ; RENAULT 41-02-001 ; VW TL 766 X/Y |
| Greutate | 0,30kg |
17 lei cu TVA
| Producator | FEBI |
| Tip | DOT 4 |
| Capacitate | 0.25L |


