Lichid de frana 0.5L ATE 03.9901-5831.2
Lichid de frana 0.5L ATE 03.9901-5831.2
| Tip | DOT4 |
| Capacitate | 0.5 l |
| Norma SAE | J1703 |
| DIN/ISO | 4925 klasa 4 |
| Uscat | 260.0 °C |
| Umed | 165.0 °C |
| Vascozitate | 1400.0 mm²/sec. |
| Standard | FMVSS 116 DOT4 |
| Greutate | 0,63kg |
Greutate: 0.65 KG
30 lei cu TVA
| Producator | ATE |
| Tip | DOT 4 |
| Capacitate | 0.5L |


