Lichid de frana 0.5L MOTUL DOT 3&4 102718
Lichid de frana 0.5L MOTUL DOT 3&4 102718
| Tip | DOT3 ; DOT4 |
| Capacitate | 0.5 l |
| Norma SAE | J1703 |
| DIN/ISO | 4925 |
| Uscat | 245.0 °C |
| Umed | 160.0 °C |
| Vascozitate | 1350.0 mm²/sec. |
| Standard | FMVSS 116 DOT3 ; FMVSS 116 DOT4 |
| Greutate | 0,57kg |
Greutate: 0.55 KG
48 lei cu TVA
| Producator | MOTUL |
| Tip | DOT 3DOT 4 |
| Capacitate | 0.5L |


