Lichid de frana 0,5L MOTUL DOT 5.1 100950
Lichid de frana 0,5L MOTUL DOT 5.1 100950
| Tip | DOT5.1 |
| Capacitate | 0.5 l |
| Norma SAE | J1703 |
| DIN/ISO | 4925 |
| Uscat | 272.0 °C |
| Umed | 185.0 °C |
| Vascozitate | 820.0 mm²/sec. |
| Standard | FMVSS 116 DOT3 ; FMVSS 116 DOT4 |
| Greutate | 0,59kg |
Greutate: 0.55 KG
39 lei cu TVA
| Producator | MOTUL |
| Tip | DOT 5.1 |
| Capacitate | 0.5L |


