Lichid de frana 0,5L MOTUL RBF 700
Lichid de frana 0,5L MOTUL RBF 700
| Tip | Racing |
| Capacitate | 0.5 l |
| Uscat | 336.0 °C |
| Umed | 205.0 °C |
| Vascozitate | 1580.0 mm²/sec. |
| Standard | FMVSS 116 DOT4 |
| Greutate | 0,58kg |
Greutate: 0.55 KG
109 lei cu TVA
| Producator | MOTUL |
| Tip | RACING |
| Capacitate | 0.5L |


