Lichid de frana 5L MOTUL DOT 5.1 100952
Lichid de frana 5L MOTUL DOT 5.1 100952
| Tip | DOT5.1 |
| Capacitate | 5.0 l |
| Norma SAE | J1703 |
| DIN/ISO | 4925 |
| Uscat | 272.0 °C |
| Umed | 185.0 °C |
| Vascozitate | 820.0 mm²/sec. |
| Standard | FMVSS 116 DOT3 ; FMVSS 116 DOT4 |
| Greutate | 5,56kg |
Greutate: 5.2 KG
332 lei cu TVA
| Producator | MOTUL |
| Tip | DOT 5.1 |
| Capacitate | 5L |


