Producator
Marime
Culoare
Camasa off-road FLY FLY 371-221L
FLY
Camasa off-road FLY FLY 371-221L
| Nume producator | Sample 2018 |
| Tip | teren accidentat |
| Material | textil |
| Marime | L |
| Tip | unisex |
| Greutate | 0,25kg |
229 lei
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/2XL
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/2XL
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Gri/Portocaliu |
| Material | textil |
| Marime | 2XL |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,28kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/S
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/S
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Gri/Portocaliu |
| Material | textil |
| Marime | S |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,24kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/2XL
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/2XL
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Alb/Albastru Navy |
| Material | textil |
| Marime | 2XL |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,29kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/M
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/M
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Alb/Albastru Navy |
| Material | textil |
| Marime | M |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,24kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/L
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/L
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Alb/Albastru Navy |
| Material | textil |
| Marime | L |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,26kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/S
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/S
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Alb/Albastru Navy |
| Material | textil |
| Marime | S |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,23kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/XL
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/7120/XL
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Alb/Albastru Navy |
| Material | textil |
| Marime | XL |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,27kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/XL
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/XL
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Gri/Portocaliu |
| Material | textil |
| Marime | XL |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,26kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/L
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/L
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Gri/Portocaliu |
| Material | textil |
| Marime | L |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,25kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/M
Camasa off-road ALPINESTARS MX 3761323/9241/M
| Nume producator | RACER HOEN |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Gri/Portocaliu |
| Material | textil |
| Marime | M |
| Tip | barbati |
| Greutate | 0,25kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MTB 1766422/9291/M
Camasa off-road ALPINESTARS MTB 1766422/9291/M
| Nume producator | DROP 6 V2 LS JERSEY |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Negru |
| Material | textil |
| Marime | M |
| Tip | barbati |
| Numele gamei de produse | Off-road shirt |
| Greutate | 0,24kg |
Camasa off-road ALPINESTARS MTB 1766422/9291/L
Camasa off-road ALPINESTARS MTB 1766422/9291/L
| Nume producator | DROP 6 V2 LS JERSEY |
| Tip | teren accidentat |
| Culoare | Negru |
| Material | textil |
| Marime | L |
| Tip | barbati |
| Numele gamei de produse | Off-road shirt |
| Greutate | 0,25kg |


