Producator
Marime
Culoare
Tip Jacheta
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/3XL
ADRENALINE
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/3XL
| Culoare | Negru |
| Marime | 3XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT PPE |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,79kg |
819 lei
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/L
ADRENALINE
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/L
| Culoare | Negru |
| Marime | L |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT PPE |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,53kg |
819 lei
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/S
ADRENALINE
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/S
| Culoare | Negru |
| Marime | S |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT LADY PPE |
| Tip | femei |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,12kg |
819 lei
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/XS
ADRENALINE
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/XS
| Culoare | Negru |
| Marime | XS |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT LADY PPE |
| Tip | femei |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,18kg |
819 lei
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/M
ADRENALINE
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/M
| Culoare | Negru |
| Marime | M |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT LADY PPE |
| Tip | femei |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,24kg |
819 lei
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/XL
ADRENALINE
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/XL
| Culoare | Negru |
| Marime | XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT PPE |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,64kg |
819 lei
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/2XL
ADRENALINE
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/2XL
| Culoare | Negru |
| Marime | 2XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT PPE |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,69kg |
819 lei
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/L
ADRENALINE
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/L
| Culoare | Negru |
| Marime | L |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT LADY PPE |
| Tip | femei |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,18kg |
819 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3302022/1303/L
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3302022/1303/L
| Culoare | Negru / Rosu aprins |
| Marime | L |
| Tip | turism |
| Nume producator | T SP X SUPERAIR |
| Tip | barbati |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 1,85kg |
823 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3302022/1303/S
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3302022/1303/S
| Culoare | Negru / Rosu aprins |
| Marime | S |
| Tip | turism |
| Nume producator | T SP X SUPERAIR |
| Tip | barbati |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 1,57kg |
823 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3302022/1303/M
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3302022/1303/M
| Culoare | Negru / Rosu aprins |
| Marime | M |
| Tip | turism |
| Nume producator | T SP X SUPERAIR |
| Tip | barbati |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 1,82kg |
823 lei
Jacheta textila ADRENALINE A0256/20/20/XL-METKA
Jacheta textila ADRENALINE A0256/20/20/XL-METKA
| Culoare | Negru / Gri / Rosu |
| Marime | XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | SCORPIO PPE |
| Greutate | 2,22kg |
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/XL
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/XL
| Culoare | Negru |
| Marime | XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT LADY PPE |
| Tip | femei |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,38kg |
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/M
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0303/20/10/M
| Culoare | Negru |
| Marime | M |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT PPE |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,37kg |
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/2XL
Jacheta din piele ADRENALINE ADR0304/20/10/2XL
| Culoare | Negru |
| Marime | 2XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | SPIRIT LADY PPE |
| Tip | femei |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,47kg |


