Producator
Marime
Culoare
Tip Jacheta
Jacheta din piele SPYKE 110361/10101/42
SPYKE
Jacheta din piele SPYKE 110361/10101/42
| Culoare | Negru |
| Marime | 42 |
| Tip | turism |
| Nume producator | STRIPE GP2 LADY |
| Tip | femei |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | da |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,46kg |
1035 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3302722/1030/XL
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3302722/1030/XL
| Culoare | Negru / Rosu / Fluorescent |
| Marime | XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | VIPER V3 AIR |
| Tip | barbati |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 2,07kg |
1142 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3302722/1030/M
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3302722/1030/M
| Culoare | Negru / Rosu / Fluorescent |
| Marime | M |
| Tip | turism |
| Nume producator | VIPER V3 AIR |
| Tip | barbati |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 1,98kg |
1142 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3302722/1030/L
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3302722/1030/L
| Culoare | Negru / Rosu / Fluorescent |
| Marime | L |
| Tip | turism |
| Nume producator | VIPER V3 AIR |
| Tip | barbati |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 2,03kg |
1142 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3302722/1030/S
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3302722/1030/S
| Culoare | Negru / Rosu / Fluorescent |
| Marime | S |
| Tip | turism |
| Nume producator | VIPER V3 AIR |
| Tip | barbati |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 1,70kg |
1142 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/7109/L
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/7109/L
| uloare | Negru / Albastru Navy |
| Marime | L |
| Tip | turism |
| Nume producator | ANDES V3 DRYSTAR |
| Tip | barbati |
| Membrana | Da |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 2,82kg |
1170 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/9037/3XL
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/9037/3XL
| Culoare | Gri / Gri inchis |
| Marime | 3XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | ANDES V3 DRYSTAR |
| Tip | barbati |
| Membrana | Da |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 3,05kg |
1170 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/9037/2XL
ALPINESTARS
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/9037/2XL
| Culoare | Gri / Gri inchis |
| Marime | 2XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | ANDES V3 DRYSTAR |
| Tip | barbati |
| Membrana | Da |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 2,91kg |
1170 lei
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/7109/2XL
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/7109/2XL
| Culoare | Negru / Albastru Navy |
| Marime | 2XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | ANDES V3 DRYSTAR |
| Tip | barbati |
| Membrana | Da |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 2,94kg |
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/9037/L
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/9037/L
| Culoare | Gri / Gri inchis |
| Marime | L |
| Tip | turism |
| Nume producator | ANDES V3 DRYSTAR |
| Tip | barbati |
| Membrana | Da |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 2,77kg |
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/9037/XL
Jacheta textila ALPINESTARS 3207521/9037/XL
| Culoare | Gri / Gri inchis |
| Marime | XL |
| Tip | turism |
| Nume producator | ANDES V3 DRYSTAR |
| Tip | barbati |
| Membrana | Da |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | textil |
| Greutate | 2,82kg |
Jacheta din piele SPYKE 110365/10101/50
Jacheta din piele SPYKE 110365/10101/50
| Culoare | Negru |
| Marime | 50 |
| Tip | turism |
| Nume producator | SUBURRA MAN |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,39kg |


