Producator
Marime
Culoare
Tip Jacheta
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100122/1231/56
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100122/1231/56
| loare | Negru / Alb / Rosu / Fluorescent |
| Marime | 56 |
| Tip | sport |
| Nume producator | MISSILE V2 |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,40kg |
2169 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100122/1231/58
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100122/1231/58
| Culoare | Negru / Alb / Rosu / Fluorescent |
| Marime | 58 |
| Tip | sport |
| Nume producator | MISSILE V2 |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,50kg |
2169 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100022/1100/48
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100022/1100/48
| Culoare | Negru |
| Marime | 48 |
| Tip | sport |
| Nume producator | MISSILE V2 AIRFLOW |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,11kg |
2169 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100022/1100/58
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100022/1100/58
| Culoare | Negru |
| Marime | 58 |
| Tip | sport |
| Nume producator | MISSILE V2 AIRFLOW |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,47kg |
2169 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/58
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/58
| Culoare | Negru |
| Marime | 58 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,12kg |
2245 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/48
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/48
| Culoare | Negru |
| Marime | 48 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,56kg |
2245 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/54
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/54
| Culoare | Negru |
| Marime | 54 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,98kg |
2245 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/56
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/56
| Culoare | Negru |
| Marime | 56 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,04kg |
2245 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/50
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/50
| Culoare | Negru |
| Marime | 50 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,80kg |
2245 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/52
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1100/52
| Culoare | Negru |
| Marime | 52 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,78kg |
2245 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1030/50
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1030/50
| Culoare | Negru / Rosu / Fluorescent |
| Marime | 50 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,77kg |
2335 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1030/48
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1030/48
| uloare | Negru / Rosu / Fluorescent |
| Marime | 48 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,60kg |
2335 lei
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1030/52
ALPINESTARS
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100321/1030/52
| Culoare | Negru / Rosu / Fluorescent |
| Marime | 52 |
| Tip | sport |
| Nume producator | GP PLUS R V3 RIDEKNIT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | nu |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,84kg |
2335 lei
Jacheta din piele SPYKE 110365/10101/52
Jacheta din piele SPYKE 110365/10101/52
| Culoare | Negru |
| Marime | 52 |
| Tip | turism |
| Nume producator | SUBURRA MAN |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,52kg |
Jacheta din piele SPYKE 110365/10101/54
Jacheta din piele SPYKE 110365/10101/54
| Culoare | Negru |
| Marime | 54 |
| Tip | turism |
| Nume producator | SUBURRA MAN |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,56kg |
Jacheta din piele SPYKE 110365/10101/56
Jacheta din piele SPYKE 110365/10101/56
| Culoare | Negru |
| Marime | 56 |
| Tip | turism |
| Nume producator | SUBURRA MAN |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 2,56kg |
Jacheta din piele ALPINESTARS 3101019/10/54
Jacheta din piele ALPINESTARS 3101019/10/54
| Culoare | Negru |
| Marime | 54 |
| Tip | sport |
| Nume producator | JAWS V3 LEATHER JKT |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Captuseala de incalzire | detasabil |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,45kg |
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100220/10/48
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100220/10/48
| Culoare | Negru |
| Marime | 48 |
| Tip | sport |
| Nume producator | MISSILE IGNITION AF TECH-AIR |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,20kg |
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100022/1100/56
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100022/1100/56
| Culoare | Negru |
| Marime | 56 |
| Tip | sport |
| Nume producator | MISSILE V2 AIRFLOW |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,36kg |
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100022/1100/54
Jacheta din piele ALPINESTARS 3100022/1100/54
| Culoare | Negru |
| Marime | 54 |
| Tip | sport |
| Nume producator | MISSILE V2 AIRFLOW |
| Tip | barbati |
| Protectori CE | coate/umeri |
| Glisoare | Nu |
| Material | Piele naturala |
| Greutate | 3,34kg |


